Menu

Oto Deri Döşemede En Doğru Adrese Hoşgeldiniz..

1995 yılından bu yana tecrübesi ve kalitesi ile otomotiv deri döşeme sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran Altınuç A.Ş., ilk günden itibaren tüm dünya çapındaki sektörel yenilik ve trendleri takip ve analiz ederek sizlere ürün ve hizmet çerçevesinde hak ettiğiniz kaliteyi sunabilmenin kıvancını yaşamaktadır.
Otomobilinizin deri dönüşümünü gerçekleştirirken kullandığımız İthal Hakiki Deri, İthal Alman Suni Deri, Alcantara gibi ürünler tüm kalite standartlarına ve test belgelerine sahip olup İtalya ve Almanya'dan ithal edilmektedir. Altyapıda kullanılan diğer malzemeler dünyaca kabul görmüş, kalite standartlarına uygun malzemelerden seçilmektedir.
Uzmanlık alanımız; Hakiki Deri, İthal Alman Suni Deri, Orijinal Alcantara ile Oto Deri Döşeme Uygulamaları, Orijinal derili araçlarda yıpranmış derilerin parça bazında yenilenmesi ve oto deri döşeme tamiratları, Direksiyon Deri & Alcantara kaplama ve yenileme uygulamaları, sarkmış ya da deforme olmuş tavan kumaşlarının yenilenmesi, vites ve el fren körüklerinin yenilenmesi, Kol dayama uygulamaları, Koltuk Isıtma sistemi montajı, Klasik araçlara yönelik iç restorasyon uygulamaları, Hakiki deri ve Suni Deri ile Torpido Kaplama Uygulamaları, Motosiklet Sele Deri Kaplama, Uçak Helikopter gibi hava taşıtlarının deri döşemelerinin yenilenmesi, Tekne Yat Kotra gibi deniz araçlarının deri döşemelerinin yenilenmesi gibi ana başlıklar altında toplanabilir.
Uygulamalarımız randevu ile 24 saatte teslim edilmekte, 3 yıl 60.000 km tam garanti ve ayrıca Altınuç A.Ş. ömür boyu işçilik garantisi verilmektedir.

 • Oto Deri Döşeme Model Seçenekleri Oto Deri Döşeme
  Otomobilinizin kumaş döşemelerinin deri döşemeye dönüşümünde uygulanabilecek farklı model seçeneklerini incelemek için model seçenekleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Direksiyon Deri Kaplama Direksiyon Deri Kaplama
  Firmamızın deneyimli kadrosu tarafından yapılmış deri direksiyon kaplama uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgi ve uygulama örnekleri için Direksiyon Deri Kaplama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Araç Ses ve Isı İzolasyonu Araç Ses ve Isı İzolasyonu
  Firmamızın deneyimli kadrosu tarafından yapılmış Araç Ses ve Isı İzolasyon uygulamaları hakkında ayrıntılı bilgi ve uygulama örnekleri için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Oto Deri Döşeme Dikiş Seçenekleri Oto Deri Döşeme dikiş
  Deri Döşeme işleminde kişisel tercihleriniz doğrultusunda Spor Çift Dikiş, Tek Dikiş, Fitil, Kontrast renkte ip kullanımı ya da Farklı renkte fitil seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
 • Deri Döşeme Ürün Renk Seçenekleri Oto Deri Döşeme
  Deri Döşeme işleminde Almanya ve İtalya'dan ithal edilen OEM standartlarında Hakiki Deriler, Almanya'dan ithal OEM Suni deriler ve Orijinal Alcantara seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Airbag Laboratuar Testi Oto Deri Döşeme
  Firmamız tarafından yapılmış deri döşemenin laboratuar ortamında yapılmış Airbag patlatma Testi videosu ve Airbag Çalışma Prensipleri ile ilgili açıklayıcı bilgiler için lütfen linke tıklayınız.
 • Yat ve Tekne Deri Döşeme Oto Deri Döşeme
  Yat ve tekne deri döşemelerinin yenilenmesi özen, deneyim ve zaman isteyen bir iştir. Bu konuda firmamızın uzman kadrosu tarafından yapılmış uygulama örneklerini inceleyebilirsiniz.
 • Klasik Oto Deri Döşeme ve İç Restorasyon Klasik Oto deri döşeme
  Klasik otoların iç döşeme aksamının yenilenmesi özen, deneyim ve zaman isteyen bir iştir. Bu konuda firmamızın uzman ve deneyimli kadrosu tarafından yapılmış uygulama örneklerini incelemek için lütfen linke tıklayınız.
 • Motosiklet Sele Deri Kaplama Oto Deri Döşeme
  Motosikletinizin selesi dış hava koşullarından dolayı yıprandı ya da renk ve desenini değiştirmek istiyorsunuz. Bu konuda firmamızın uzman ve deneyimli kadrosu tarafından yapılmış uygulama örneklerini incelemek için lütfen linke tıklayınız.
 • Tavan Kumaş Yenileme
  Aracınızın tavan kumaşı çeşitli nedenlerle sarkmış veya temizlenemeyecek şekilde deforme olmuş olabilir. Firmamız tarafından yapılmış tavan kumaş kaplama ve yenileme uygulamalarını incelemek için lütfen linke tıklayınız.
 • Uçak Koltukları Deri Döşeme Uçak Deri Döşeme
  2008 yılında firmamız, THY Teknik tarafından uçak koltuklarının deri kılıflarının yenilenmesi ile ilgili Yetkili Subcontractor firma tayin edilmiş ve toplamda 52 uçağın deri kılıfları firmamız tarafından yenilenmiştir.
 • Koltuk Isıtma Sistemleri Koltuk Isıtma
  Aracınızın döşemeleri ister deri ister kumaş olsun, kışın soğuk günlerinde kişisel konforunuzu arttırmak için Koltuk Isıtma Sistemi taktırabilirsiniz. Koltuk Isıtma Sistemleri ile ilgili detay bilgiler için tıklayınız.
 • Deri Körük Yenileme Oto Deri Döşeme
  Otomobilinizin vites ya da el fren körüğü yıpranmış hatta pul pul dökülmeye başlamış olabilir. Deri Körük Yenileme uygulamaları ile ilgili detay bilgiler ve örnekler için lütfen linke tıklayınız.